Namiot struktury tkaniny rozciąganej

Struktura ramy: Stal Q235 / stal ocynkowana ogniowo, z galoksycznym podkładem przeciwdusznikowym bogatym w cynk. Antyzardyjski i korozyjny Tkanina rozciągana: tkanina architektoniczna PVDF/PTFE
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Opis materiału

Struktura ramy: Stal Q235 / stal ocynkowana ogniowo, z galoksycznym podkładem przeciwdusznikowym bogatym w cynk.

Antyzardyjski i korozyjny

Tkanina rozciągana: tkanina architektoniczna PVDF/PTFE

Miejsce oryginału: Guangzhou, Chiny

Fluorek poliwinylidenu (PVDF) jest ceniony za wytrzymałość, stabilność i wyraźne zalety inżynieryjne. Na przykład, jeśli potrzebujesz polimeru, który wytrzyma narażenie na trudne warunki termiczne, chemiczne lub ultrafioletowe, porowaty PVDF oferuje doskonałą stabilność podobną do wydajności fluoropolimerów w tych środowiskach.


Funkcji

1, Modelowanie różnorodności / więcej swobody budowania kształtu fizycznego, może być atrakcyjnym budynkiem dla oczu w twoim lokalnym miejscu.

2, Wyjątkowa siła rozdarcia i wytrzymałość na rozciąganie, może oprzeć się silnemu wiatrowi do 120 km / h, i falować śnieg. Nadaje się do różnych rodzajów pogody.

3, Trudnopalne, wodoodporne, odporne na promieniowanie UV, izolowane termicznie, zdolność samooczyszczania (deszcz dostać się do wody w dół na powierzchni membrany i oczyścić się)

4, Bezpieczeństwo: Struktura membrany może utrzymać dobrą stabilność pod obciążeniem poziomym działania, takim jak trzęsienie ziemi.

5, trwały przez długi czas użytkowania, ponad 20 lat żywotności


Pakiet:

  1. Materiał z membrany rozciąganej chroniony torbą pcv;

  2. Projekt konstrukcji stalowej papierem bąbelkowym;

  3. jak zwykle paczkę wysyłkową lub zgodnie z twoimi wymaganiami

Port: FOB GUANGZHOU / SHENZHEN


Aplikacji

Obiekty sportowe: stadion/stadion/kort tenisowy, basen / centrum fitness, pola golfowe i inne centrum treningowe

Obiekty drogowe: lotnisko/dworzec kolejowy/dworzec autobusowy/dworzec autobusowy/terminal/parking/gniazdo wiaduktu/stacje/stacja poboru opłat itp.

Atrakcje: logo wejścia do budynku / szkic znaku towarowego / kwadrat / krajobraz obszaru mieszkalnego / deptak / konstrukcja dachu membranowego itp.

Hot Tags: namiot struktury tkaniny rozciąganej, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, kupić, tanie, cena, dostosowane, rabat, wykonane w Chinach

Zapytanie

You Might Also Like