Struktura tkaniny z membraną rozciągającą

Zaleta struktury tkaniny z membraną rozciągającą: 1, elastyczna estetyka projektowania, prawie nieograniczony fizyczny kształt 2, wodoodporny, ognioodporny, odporny na promieniowanie UV, odporny na trzęsienia ziemi, zdolność do czyszczenia itp. 3, skrócone harmonogramy budowy w porównaniu do tradycyjnego budynku.
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Struktura tkaniny z membraną rozciągającą

Opis materiału struktury tkaniny z membraną rozciągającą:

1, pokrycie dachu PVDF:

Fluorek poliwinylidenu (PVDF) jest ceniony za wytrzymałość, stabilność i wyraźne zalety inżynieryjne. Na przykład, jeśli potrzebujesz polimeru, który będzie odporny na działanie trudnych warunków termicznych, chemicznych lub ultrafioletowych, porowaty PVDF oferuje doskonałą stabilność podobną do wydajności fluoropolimerów w tych środowiskach.

Fluorek poliwinylidenu (PVDF) jest fluorowęglowodorem i jest klasyfikowany przez Underwriters 'Laboratories, Inc. jako „Samogasnący, Grupa 1”. Nie ma na niego wpływu długotrwałe narażenie na światło słoneczne i inne źródła promieniowania ultrafioletowego. Zachowuje swoje właściwości w wysokiej próżni i promieniowaniu gamma i jest odporny na większość kwasów i zasad. PVDF jest materiałem z wyboru, gdy porowata struktura będzie narażona na działanie ozonu lub chloru.

2, Struktura ramy: stal Q235 / stal ocynkowana, z podkładem antykorozyjnym bogatym w epoksyd. Antykorozyjny i odporny na korozję, przez długi czas użytkowania.

Szczegóły paczki:

Cała konstrukcja stalowa powinna być pakowana za pomocą folii bąbelkowej z tworzywa sztucznego, ponieważ konstrukcja stalowa łatwo zarysowuje się bez opakowania ochronnego. Wszystkie tkaniny powinny być pakowane w palistyczną torbę, chronić czyszczenie. Ładowanie konstrukcji stalowej przy otwartym otwartym pojemniku.

lekko i powoli zawiesić w pojemniku.

Zaleta struktury tkaniny z membraną rozciągającą:

1, elastyczny design Estetyka, prawie nieograniczony fizyczny kształt

2, wodoodporny, ognioodporny, odporny na promieniowanie UV, odporny na trzęsienia ziemi, zdolność samoczyszczenia itp.

3, skrócone harmonogramy budowy w porównaniu do tradycyjnego budynku.

4, Struktura membrany nadaje się do konstrukcji o dużej rozpiętości i zapewnia dużą przestrzeń bez filaru. Przestrzeń wewnętrzna może być w 100% wykorzystana.

funkcja struktury membrany rozciągającej

Nasze usługi:

1, wysyłka do docelowego portu morskiego lub dokładny adres do drzwi.

2, usługi instalacji struktury na swoim miejscu. I dostarczy instrukcję instalacji.

3, Gwarancja na tkaninę wynosi 10 lat, gwarancja na całą stal wynosi 20 lat

Sprawa projektu aplikacji w celach informacyjnych:

Struktura tkaniny z membraną rozciągającą

Struktura tkaniny z membraną rozciągającą

Struktura tkaniny membranowej PVDF

struktura membrany kortu tenisowego

Hot Tags: struktura tkaniny z membraną rozciągającą, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, zakup, tanio, cena, dostosowany, rabat, wyprodukowano w Chinach

Zapytanie

You Might Also Like