Namiot duży ekspozycja

Funkcja duży ekspozycja namiotu: * Dozwolona temperatura: -40 ° c do + 70 ° temperatura * Max. Obciążenie wiatrem: 100km/h(can be reinforce) * Obciążenie śniegiem: 75kg/sq miernik * Brak wnętrza Polak i wewnątrz przestrzeni może być 100% wykorzystane. * Ruchome i mogą być używane w innym miejscu * Instalacja: łatwy demontaż i zainstalować w innej lokalizacji * modułowe system w każdym bay 5m * Żywotność: co najmniej 20 lat.
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Namiot duży ekspozycja

 

Aby zapewnić wystarczająco dużo miejsca na zewnątrz żywności kultury i spożywczego ekspozycja, wybraliśmy dostarczyć dużą ekspozycję namioty, które mogą pomieścić ponad 1000 osób i 100 budki dla żywności, Wyświetlono festiwalu. Ekspozycja namioty są zbudowane na ziemi betonu. Maksymalna prędkość wiatru jest 100km na godzinę, a na dachu jest wykonana przez podwójne poliester powlekany PVC, który jest wodoodporny, ognioodporne i odporne na promieniowanie UV. W związku z tym to nie martw się o silne słońce lub ciężkich pada gdy poza gospodarstwa zdarzenia poza.

 

Istnieje mnóstwo różnego rodzaju akcesoria opcjonalne służyć na namiot ekspozycja w przypadku innego tematu. Np Sidewalle tkaniny PVC, ABS twardy ściany, ściany boczne ze szkła, szklane drzwi, szklane okna, drewniane podłogi, biała plisowana podszewka i kurtyna do dekoracji, AC, nagrzewnica, krzesło bankietowe i tabeli i tak dalej. Wszystkie te zdarzenia sprzęt jest dostępny w naszym serwisie. I możemy również pomóc Ci uruchomić dostawy do portu przeznaczenia, wszystko w jednym miejscu usługa jest dostępna.

 

Funkcja duży ekspozycja namiotu:

* Dozwolona temperatura: -40 ° c do + 70 ° temperatury

* Max. Obciążenie wiatrem: 100km/h(can be reinforce)

* Obciążenie śniegiem: 75kg/sq miernik

* Brak wnętrza Polak i wewnątrz przestrzeni może być 100% wykorzystane.

* Ruchome i mogą być używane w innym miejscu

* Instalacja: łatwy demontaż i zainstalować w innej lokalizacji

* modułowe system w każdym bay 5m

* Żywotność: co najmniej 20 lat.
Hot Tags: Namiot duży ekspozycja, Chiny, fabryki, producenci, dostawcy, Kupię, Tanie, niestandardowe, zniżki, w Chinach

Zapytanie

You Might Also Like