Namioty Big Party na sprzedaż

Duże namioty imprezowe z naszego namiotu TENDARS to dobra osłonowa powłoka, w przeciwieństwie do tradycyjnych namiotów na płótnie, nasza tkanina PVC z aluminiowego namiotu ma lepszą zdolność blokowania gorącego słońca, deszczu, wiatru, śniegu itp.
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Duże namioty imprezowe na sprzedaż

 

Namiot na imprezę na świeżym powietrzu na świeżym powietrzu, specjalnie na projekt imprezy plenerowej, zmierzyć się z piękną scenerią na świeżym powietrzu i objąć świeżym powietrzem na świeżym powietrzu, bez obawy o to, jaka to pogoda. Jeśli planujesz namiot imprezowy, możesz skorzystać z dużego namiotu imprezowego, aby uniknąć wysokich kosztów wynajmu hali, a także cieszyć się intymnym kontaktem z naturą. Duże namioty imprezowe z naszego namiotu TENDARS to dobra osłonowa powłoka, w przeciwieństwie do tradycyjnych namiotów na płótnie, nasza tkanina PVC z aluminiowego namiotu ma lepszą zdolność blokowania gorącego słońca, deszczu, wiatru, śniegu itp.

 

Co ważniejsze, duże namioty imprezowe mają różną dekorację, np. Wesele, można dodać podsufitkę, zasłonę, krzesło bankietowe, stół, klimatyzator, oświetlenie, kratownicę, scenę i tym podobne. Wszystkie te akcesoria wyposażenia mogą być dostarczone w jednym miejscu.

 

Cecha dużych namiotów imprezowych:

Struktura ramy:

tłoczone wytłaczane aluminium 6061 / T6

Pokrycie z tkaniny:

850 g podwójnie powleczonego PCV tkaniny poliestrowej, 100% wodoodporny, opóźniacz płomienia t, nieprzejrzysty.

Czas gwarancji:

12 lat dla ramy aluminiowej;

3 lata na pokrycie z tkaniny PCV

Obciążenie wiatrem:

maks. 100 km / h (można wzmocnić)

Dopuszczalny stan temperatury:

-30 stopni Celsjusza + 70 stopni Celsjusza

Rozmiar dostępny:

Szerokość od 3 do 60 m, a długość jest nieograniczona

Łatwy do złożenia i demontażu, ruchomy.

W środku nie ma drążka, 100% dostępnej przestrzeni wewnętrznej. 

 

Hot Tags: duże namioty imprezowe na sprzedaż, Chiny, fabryki, producenci, dostawcy, kupować, tanio, dostosowane, zniżki, wykonane w Chinach

Zapytanie

You Might Also Like