Namiot imprezowy z PVC

Materiał konstrukcyjny namiotu imprezowego wykonany jest z twardego tłoczonego aluminium 6061 / T6, o strukturze przezroczystej, może być mocowany na różnych podłożach. Maksymalne obciążenie wiatrem wynosi 100 km / godz. To wystarczająco mocne na imprezę imprezową niezależnie od pogody.
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Namiot imprezowy z PVC

 

Nasz namiot imprezowy z PVC jest lepszym schronieniem zewnętrznym, w przeciwieństwie do tradycyjnego namiotu na płótnie, tkanina z materiału PVC ma lepszą zdolność blokowania gorącego słońca, deszczu i wiatru. Materiał konstrukcyjny namiotu imprezowego wykonany jest z twardego tłoczonego aluminium 6061 / T6, o strukturze przezroczystej, może być mocowany na różnych podłożach. Maksymalne obciążenie wiatrem wynosi 100 km / godz. To wystarczająco mocne na imprezę imprezową niezależnie od pogody.

Specyfikacja namiotu imprezowego z PVC:

Aluminiowy profil ramy

166 x 88 x 3,0 mm

Dostępny rozmiar

Szerokość 12m-18m, długość jest nieograniczona

Kolor

Można dostosować

Instalacja:

łatwa instalacja i demontaż w dowolnym miejscu

Obciążenie śniegiem:

75 kg / metr kwadratowy (również specjalny projekt na duże opady śniegu)

Dozwolony stan temperatury

Od -40 ° do + 70 ° temperatury

Długość życia

co najmniej 20 lat

Oryginalny:

Miasto Guangzhou, Chiny

 

Nasz namiot imprezowy z PCV można zastosować na podwórku, trawniku, tarasie i innych miejscach na zewnątrz. Instalacja trwa zaledwie kilka godzin, zgodnie z potrzebą budowy i demontażu w dowolnym momencie.

 

Pomożemy Ci wykonać wysyłkę do portu docelowego i pomożemy w instalacji namiotu na miejscu. Wszelkie inne opcjonalne akcesoria do namiotu, takie jak AC, grzejnik, podszewka, krzesło konferencyjne, stół itp. Są dostępne w naszym serwisie. Możemy być punktem kompleksowej obsługi wszystkich usług niezbędnych do rozwiązania imprezy imprez plenerowych. Serdecznie zapraszamy do przesłania nam zapytania.
 

 

 

Hot Tags: namiot imprezowy pcv, Chiny, fabryka, producenci, dostawcy, kupować, tanio, spersonalizowane, rabatowe, made in China

Zapytanie

You Might Also Like