jaki instrument jest potrzebne do namiotu

- Dec 18, 2017-


jaki instrument jest potrzebne do namiotu?

Aluminiowa rama namiot jest popularny w odkryty działalności publicznej, nie tylko ze względu na jego funkcję ekonomiczne i elastyczne, istnieje jeden ważny powód to akcesoria namiot ramki aluminiowe mają powszechnie praktyczną pomocą w zewnątrz impreza. Tak, jakiego rodzaju placówki pakowane na namiot w imprezie plenerowej.


Aluminiowa rama namiot jest głównie namiot produktu w tej branży. Jego główną przyczyną jest aby chronić deszcz, gorące słońce oraz tworzenia większych przestrzeni wewnętrznej partii zapewnić aktywność pójdzie gładko. Jednak jak formy i wymóg odkryty działalności w dalszym ciągu zwiększyć, żądanie praktyczność namioty stale wzrasta. W związku z tym mnóstwo namiot producent może dostarczyć kompletne akcesoria instrumentu do namiotu ramki aluminiowe. Jeden namiot z zdarzenie zakończone wyposażenie placówki, mogą być tak piękne jak chcesz.


tent facility.png

Aluminiowa rama namiot placówki:

System podłogowy do namiotu:Ma dwóch rodzaju podłogi, jeden jest drewniane podłogi (tanie i niedrogie), innego rodzaju jest kaseta drewniana podłoga (piękny i elegancki). Nadaje się głównie do nawet ziemi. Oczywiście dachówka dywan można również na namiot, systemy posadzkowe.


Okna i drzwi systemu:Nie potrzebują otwartych drzwi i okna, jeśli namiot jest (z burtami). Drzwi i okna normalnie jest używany dla zamkniętych namiot. Istnieje kilka rodzaju drzwi i okna, takie jak pojedyncze drzwi szklane, szkło podwójne skrzydło drzwi, drzwi przesuwne, drzwi rolowane stalowe, okno tkaniny PVC, siatki okna i szyby w oknach i tak dalej. Specjalna konstrukcja drzwi lub windows można dostosować.


System ściany bocznej:

Ściana boczna plandeka PVC jest normalne ściany za pomocą zwykłego namiotu, ale Tendars może dostarczyć twardy ABS ściany, szklane ściany i tak dalej. Takich jak ABS twardą ścianę,większa wytrzymałość na uderzenia i Pogoda wytrzymałości, długi czas w odkrytym. Nadaje się do magazynu namiot. Wygląd ściany przezroczystego szkła wysokiej klasy i elegancki, jest szybkie nadaje się do wystawy i niektóre luksusowe imprezy na świeżym powietrzu. Klienci mogą wybierać odpowiednie namiot ściany według aktywności.


System dekoracji:Dla niektórych działalności, oprócz praktyczność namiot, w tym samym czasie powinny być ozdobnych. To może przynieść komfort dla Gości. W związku z tym namiot będzie normalnie skonfigurować z plisowanej podszewka, zasłony, dywan itp... A także z niektórych genialny oświetlenia. Wszystkie te sprawi, że namiot bardziej elegancki i nadaje się na wesele, bankiet zdarzenia.


System elektryczny instrument:W celu dokonania bardziej komfortowe temperaturę wewnątrz namiotu, w zimie lub w gorącym okresie letnim, normalnie namiot należy klimatyzatora. Niektóre inne placówki, takie jak lampa, nagłośnienie i scenie show itp...

 

Tendars może zaoferować klientom wszystko w jeden zatykać świadczenie do ukończenia Twojej aktywności w jednej stacji. Każde pytanie, po prostu dostać w kontakcie!