Namiot PVC Pagoda

Dostępne standardowe wymiary namiot pagoda PVC jest 3x3m, 4x4m, 5x5m, 6x6m, 8x8m i 10x10m. Aluminiowa rama (postawa i belki dachowe) są produkowane z profilem ramy, 65x65x2.5mm i 122x68x3.0mm.
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Namiot pagoda PVC

 

Dostępne standardowe wymiary namiot pagoda PVC jest 3x3m, 4x4m, 5x5m, 6x6m, 8x8m i 10x10m. Aluminiowa rama (postawa i belki dachowe) są produkowane z profilem ramy, 65x65x2.5mm i 122x68x3.0mm. Ciężko wciśnięty wytłaczanych i anodowanego aluminium 6061/T6 i PVC cover jest powlekanych PVC podwójna 850g poliester włókienniczego, który jest palność zgodnie z normami branżowymi, wodoodporne, odporność na promieniowanie UV. Nasz namiot obejmuje funkcję profesjonalny system napinania i mogą być dostosowane z Twoim logo.

 

Nasz namiot pagoda PVC zapewniają szybki i łatwy montaż i demontaż bez żadnych ciężkiego sprzętu. Może służyć jako tymczasowe lub stałe budynku, takie jak stoisko wystawowe odkryty, restauracja, dom partia, parking samochodowy, camping ogród, itp... Można świadczymy również usługi projektowania dostosowanych do upewnij się, że masz dokładnie produkt będzie potrzebne.

 

Nasz namiot pagoda PVC jest zgodny z pełną gamę akcesoriów, aby zwiększyć funkcjonalność namiot, takich jak podsufitka, kurtyny, szklane ściany, ściany twardy ABS, szyby w oknach, przezroczyste pokrycia dachu PVC lub ściany boczne, system podłogowy, krzesło bankietowe lub etapie itp. .


 

Nasze usługi:

* Namiot instrukcja instalacji mogą być oferowane

* można zainstalować namiot na Twoim miejscu.

* Wykonujemy dostosowany projekt dla Ciebie

* Produkty mogą być dostarczane do portu lub drzwi.

* Długi czas gwarancji 

 

 

Hot Tags: Namiot PVC pagoda, Chiny, fabryki, producenci, dostawcy, Kupię, Tanie, niestandardowe, zniżki, w Chinach

Zapytanie

You Might Also Like