Namiot Glamping Igloo

Opcjonalne akcesoria do namiotu glampingowego igloo: okno przeciw komarom, okno Sky light, okienko z cyrkulacją powietrza, obciążnik, gwoździe stalowe, podsufitka, drzwi szklane, drzwi szklane otwierane podwójnie lub pojedynczo. Meble, takie jak łazienka, łóżko, stoły, krzesła, nadmuchiwana SAFA, itp. System AC, Podłogi i dywan, Scena, Oświetlenie sceniczne, Sprzęt audio itp.
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Namiot Glamping Igloo

Namiot kopułowy Igloo ma silne, koczownicze zwyczaje, pełne dzikości i pasji, w połączeniu z charakterystyczną dekoracją wnętrza i drobnymi detalami, pozwalają gościom jak w dawnych koczowniczych czasach łąk.Poza mocnym dachem namiotu projektanci dużo wykorzystują przezroczystych ścian, aby stworzyć poczucie integracji z naturą. Zwiedzający mogą zobaczyć gwiazdy na niebie, leżąc na łóżku pod kołdrą bez wychodzenia z namiotu w nocy. Każdego ranka budzę się i kładę w łóżku, aby zobaczyć, jak łąka jest pokryta złotym słońcem. To połączenie scenerii i komfortu w porównaniu do trzęsienia się na zewnątrz w stroju sztormowym, oglądania gwiazd i czekania na wschód słońca.

Opcjonalne akcesoria do namiotu glampingowego igloo:

Okno przeciw komarom, okno świetlika, okno z cyrkulacją powietrza, płyta obciążeniowa, gwoździe stalowe, podsufitka, szklane drzwi, podwójne lub pojedyncze otwarte szklane drzwi.Meble, takie jak łazienka, łóżko, stoły, krzesła, nadmuchiwana SAFA itp.System AC, Podłogi i dywan, scena, oświetlenie sceniczne, sprzęt audio itp.

dome tent application

Materiał namiotu glampingowego Igloo:

Opis materiału namiotu imprezowego kopułowego:

Ramy: Rura ze stali ocynkowanej, z powłoką proszkową, odporna na korozję, trwała przez długi czas.
Pokrycie: podwójnie powlekany PCV, 850 g / m2, blokujący, wodoodporny, odporny na promieniowanie UV, ognioodporny DIN4102 B1 / M2 / B1, żywotność około 6-8 lat

Dostępne rozmiary namiotu glampingowego igloo i aplikacja:


Rozmiar namiotu waha się od 4 m do 50 m, w zależności od tego, ile osób chcesz pomieścić i jak duży będzie pokaz imprezy. Namiot kopułowy może być szeroko stosowany jako namiot hotelowy na świeżym powietrzu, impreza weselna, pokaz wystawowy, pokaz samochodowy, pokaz filmowy, pokaz wydarzeń sportowych, osłona placu zabaw itp.

dome tentPakiet namiotu:

Sposób pakowania może być zgodny z życzeniem klienta.

dome tent package


Hot Tags: namiot glamping igloo, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, kup, tanio, cena, dostosowany, rabat, wyprodukowany w Chinach

Zapytanie

You Might Also Like